Ekipno prvenstvo Hrvatske

U nedjelju 03.06. smo bili domaćini  kadetskog i seniorskog državnog prvenstva. Nadali smo se da će to što je turnir u Zagrebu doprinijeti tome da će nastupiti više ekipa nego prošle godine, ali ne- nastupile su po četiri  seniorske i četiri kadetske ekipe- od toga po dvije naše.

Naša prva ekipa u sastavu Vid Matanić, Ivor Zekan, Dora Martinuš i Stella Balenović je glatko, očekivano i rutinski  pobijedila ostale tri ekipe sa 5:0, prepustivši protivnicima tek jedan gem.  Čestitke prvacima.

Naša druga ekipe u sastavu Emil Sinković, Hrvoje Mavriček, Krešimir Petričević, Dea Hasenoehrl, Lana Devčić i Nera Novosel se pobrinula da i meč protiv Novske i protiv Međimurje bude drama.  Od Novske su poraženi 2:3, Međimurje su pobijedili 3:2, a od naše prve ekipe 5:0.

Osvojili su treće mjesto,a bili su dva boda udaljeni od 2. mjesta, a u idućem meču isto toliko da budu 4. Svi su se lavovski borili i zasluženo stali na postolje.